Porsche Road Tour 2024 – Видео

Караванот од пет модели на Porsche ја раздрма Македонија. Нивните вкупно 2.550 коњи никого не оставија рамнодушен, особено не оние што имаа задоволство да ги возат.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER