Porsche Macan 2024 – Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Следната година Porsche ќе го лансира својот втор електричен модел, новата генерација на компактниот кросовер Macan. Досега Германците за него ни имаат кажано доста работи, така што уште сега многу се знае.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER