Porsche 911 GT3 R Rennsport – Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Porsche со новиот дериват на 911 како да сака да ги достигне ѕвездите. Не се работи само за силата од 620 коњи, ниту до изгледот, туку за ексклузивноста. 911 GT3 R Rennsport ќе се произведе само во 77 примероци по цена од 950.000 евра.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER