Nissan Hyper Adventure – Видео

Вселенскиот изглед на возилата е последен тренд што ни доаѓа од земјата на изгрејсонцето. На него, по Toyota се придружува и Nissan…

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER