Корејскиот Kymco со цврста механика ги потенцира карактеристиките на неколку различни концепти, пред сé изгледот од мото светот и пристапноста и леснотијата за возење на скутерите

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER