KIA Carnival – Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Моноволуменската каросерија во KIA има долга традиција. Иако Европа не е наклонета кон овие практични возила, по нив лудуваат Американците.

објавено 09. март 2021
о

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 90.00 ден
  • еуросупер 98 - 92.00 ден
  • еуродизел Д5 - 90.00 ден
  • течен нафтен гас - 53.00 ден
  • метан - 161.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER