EuroNCAP – Кинески возила – Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Европските производители остануваат без уште еден аргумент против кинеските возила кои на најновите тестирања спроведени од EuroNCAP покажаа високото ниво на безбедност.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER