Smart ForTwo Cabrio :: Есента пристигна, па што?!

Есента пристигна, па што?!

Објавено на 22 септември 2015 година

Сметате дека сега не е време за кабриолети? Германите не се согласуваат со вас – тие тукушто го претставија Smart ForTwo Cabrio. И ние не мислиме исто како нив, но мора да признаеме дека малиот градски џивџан во своето отворено издание изгледа навистина привлечно. Добро го разгледавме во Франкфурт, а и вам ќе ви го овозможиме истото преку комплетната негова фото галерија.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER