Dakar Rally – Етапа 3

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Денеска се возат нови 460 километри низ песочните недогледи на Саудиска Арабија.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER