Cupra Born – Видео

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Медитерански првенец

Иако го носи беџот на Cupra, Born се произведува во Германија

објавено 18. октомври 2021

 

 

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER