CF Moto Snow Experience – Видео

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Два дена возење во зимски услови го покажа вистинскиот карактер на квадовите. Малата цена и прифатливите трошоци за конверзија ги прават не само возила за забава, туку и ултимативни алатки за недостапни места

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER