Авто Магазин – Ново издание Видео

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

00:00 Авто Магазин – Сезона 26 Епизода 10
01:35 Добитниците на наградите на Van of the Year
03:56 Светската премиера на Виетнамскиот Vin Fast во Лос Анџелес
06:14 Откривањето на концепт кросоверот Fisker Ocean
08:15 Претставувањето на новиот KIA EV9 концепт
13:19 Новиот електричен кросовер на Toyota наречен bZ4X
15:41 Електричниот Subaru Solterra
17:40 Претставувањето на Porsche во Лос Анџелес со моќниот 718 Cayman GT4 RS
20:43 Предводникот сега е седанот Škoda Slavia
22:40 Опременоста и иновативноста на новиот Volkswagen T-Roc
25:27 Тест возење на Peugeot 3008 GT Hybrid4

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER