AUTOBEST 2022 FinalistsTest – Видео

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Напоредниот тест направен на полигонот во Теесдорф во Австрија донесе неочекувани резултати

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER