Toyota – LA Motor Show : Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Не треба многу да се зборува за да се каже колку американскиот пазар е важен за Toyota. Во Лос Ангелес јапонците се погрижија да ги свртат љубопитните погледи кон сеге со неколку интересни остварувања.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER