Доаѓа ли крај на кросоверите? – Видео

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Винсент Кобе, првиот човек на Citroen, предвидува крај на популарните кросовери и спортско-корисни возила. Тоа го објаснува со неколку аргументи кои се општо познати, но долго време пред нив сите ја вртеа главата на спротивната страна.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 82.00 ден
  • еуросупер 98 - 84.50 ден
  • еуродизел Д5 - 73.00 ден
  • течен нафтен гас - 50.00 ден
  • метан - 82.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER