Врела августовска понуда за алатите од брендот Irimo

Врела августовска понуда за алатите од брендот Irimo

Еуроимпекс во моментов има летна промотивна акција на алатите од брендот Irimo која важи само во август

Објавено на 9 август 2019 година

Одлична можност за сите на кои им треба одличен рачен алат кој е синоним за квалитет, функционалност и доверливост веќе 89 години во салоните на Еуроимпекс, генералниот увозник на Irimo – промотивната акција важи само во месец август. Со користење на истите, потрошувачите добиваат сигурен квалитет, постојаност, достапност, функционалност и сигурност за употреба во металната, автомобилската и градежната индустрија. Широкиот асортиман на Irimo алатот, меѓу другото, вклучува и алати за поправка и одржување на автомобили, што го издвојува како лидер во овој сегмент. Како дел од понудата можете да се најдат колички со фиоки за алати, работни маси, куфери, колички за транспорт, ранци за алати, одвртувачи, имбус клучеви, клешти, ножички и многу други алати корисни за секојдневното работење.

Целата понуда може да се најде на следниов линк https://www.euroimpex.com.mk/media/irimo/Irimo-2019.pdf.

 

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER