Видео – Rimac Campus film

Мате Римац го привршува својот кампус во загребското приградие Света Елена. Направен со дрон во еден здив, овој филм дава интересен преглед на производството на Nevera.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER