ВИДЕО – Maserati MC20 Cielo

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Отворената изведба на МС20 ја покажува сета раскош на дизајнерската имагинација својствена за Maserati. Тризабецот од Модена нуди „небеско“ доживување и брутални перформанси, резервирани само за мал број среќници со длабок џеб

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER