ВИДЕО – Ford Mustang

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Во својата седма генерација Ford Mustang е поелектронски, но не и електрифициран. Сега е поаглест со мисија да се допадне на милениумците израснати на аркадни видео игри. По се изгледа дека во тоа ќе успее, а аргументите ќе ги видите во видеото.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER