ВИДЕО – Cadillac Celestiq

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Американците сакаат да се вратат на старата слава. Губејќи го здивот со електрификацијата и луксузот мораа нешто да превземат. Во кубистички манир и строго ограничено производство, кое ќе се одвива воглавно рачно, ќе го лансираат Cadillac Celestiq.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.00 ден
  • еуросупер 98 - 82.50 ден
  • еуродизел Д5 - 81.50 ден
  • течен нафтен гас - 50.00 ден
  • метан - 123.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER