Авто Магазин – Последната епизода од 26 сезона

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Колку пари толку струја!

Во последната епизода од 26-тата сезона правиме посебен осврт на електричните возила и непознаниците околу нив… Ве потсетуваме на напоредниот тест на 15 електрични автомобили и резултатите што ги добивме од два дена возење. Каде сме ние во електрификацијата?

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 90.00 ден
  • еуросупер 98 - 92.00 ден
  • еуродизел Д5 - 90.00 ден
  • течен нафтен гас - 53.00 ден
  • метан - 161.50 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER