Bentley Blower Jnr – Видео

Со 85% големина , електричен погон и само 20 коњи, репликата на тркачкиот Bentley ќе може да се перчите 105 километри. Колку ќе чини тоа задоволство сеуште не се знае.

Сподели

Последни новости

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 80.50 ден
  • еуросупер 98 - 83.00 ден
  • еуродизел Д5 - 69.00 ден
  • течен нафтен гас - 48.00 ден
  • метан - 69.00 ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER