Зошто горивата поевтинија?

Од утре, како што одлучи регулаторната комисија за енергетика, за литар еуросупер БС-95 ќе плаќаме по 66,50 денари, за литар од еуросупер БС-98 по 69, а за литар еуродизел Д-Е В по рамно 60 денари

Peugeot Active Drive ►Има сè!

Од Еуроимпекс најавуваат целосно нови летни цени за двата најпосакувани модели од Peugeot