Škoda Enyaq » Шах-мат!

Некои работи се менуваат, ама некои ја менуваат само својата форма

Škoda Felicia Fun » Се сеќавате ли на неа? (со видео)

Ја има и во Скопје – ја возеше поранешниот хокеар Ѓорги Грчев (Јирка) кој на времето од Чешка дојде во Вардар и настапуваше за југословенската и македонската репрезентација во хокеј

Сопствениците на Kia Sorento најзадоволни

Купувањето автомобил никогаш не било рационална одлука – емоциите се тие што нé раководат. Заради тоа и колку сме задоволни од својот нов автомобил дознаваме отпосле

Škoda Octavia, видео претпремиера

На само една недела пред претставувањето, Škoda објави видео во кое новата Octavia малку срамежливо но сепак јасно ги прикажува своите контури