Авто Магазин сезона 23 епизода 39

» Гледај, слушај, уживај!
☀ Тест Opel Zafira Life
☀ Škoda Skala пристигна во Македонија
☀ Подготовка на автомобилот за лето
☀ Колку бучавата во сообраќајот нé загрозува
☀ Ford Puma стана кросовер
☀ Bentley Flying Spur во ново издание
☀ Kia со XCeed го пополни компактното семејство
☀ Porsche 911 Speedster за автомобилските сладокусци
☀ Toyota Highlander само за Американците
☀ Пристигнува MV Agusta Superveloce 800
и уште…

повеќе

Авто Магазин сезона 23 епизода 38

» Гледај, слушај, уживај!
☼ Го возевме BMW X7
☼ Volvo со нов дом во Македонија
☼ Chevrolet воведува дизели
☼ Такси возењето во иднина ќе биде автономно
☼ Citroen слави 100 години
☼ Peugeot 2008 во ново руво
☼ Genesis G70 во рацете на каскадерите
☼ Royal Enfield – меѓу просторот и времето
☼ Колку ќе чекаме на Alfa Romeo Tonale
☼ Крстосување по врелиот асфалт или морските широчини, прашање е сега

повеќе