Audi E-Tron Quattro

Лудница!

Објавено на 11 јули 2018 година

Малку зборови се потребни да се опише како функционираат виртуелните ретровизори на Audi E-Tron Quattro, но ние нема да ги трошиме - видеото мора да го погледнете. Virtual Mirror системот на електричниот SUV на Audi прави човек навистина да се запраша зошто досега никој не направи вакво нешто. А прилики имаа сите…

 

Видео

клучни зборови: новитети, занимливости, поглед во иднината, видео, видео галерии, видео на денот, Audi E-Tron Quattro

Гледај, слушај, уживај

 • Авто Магазин

  Сезона 23 Епизода 1

  повеќе

Видео на денот

 • BMW X7

  Ново ниво баварски луксуз

  повеќе

Цени на горивата

еуросупер 95 74,50
еуросупер 98 76,50
еуродизел Д5 69,00
биодизел Б6 69,50
течен нафтен гас 38,00
метан 38,00

Фото галерии

 • Bugatti Divo

  Изгледа спектакуларно!

  повеќе