Европски адути за 2022 – Видео

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Иако се приклучија доцна во „електричната авенија“, европејците бргу го фатија чекорот.

Сподели

Последни новости

Најнова епизода

Актуелни цени на горивата

  • еуросупер 95 - 92.00ден
  • еуросупер 98 - 94.00ден
  • еуродизел Д5 - 86.00ден
  • течен нафтен гас - 51.00ден
  • метан - 108.50ден

Сакате да добивате известувања?

Зачлени се на нашиот NEWSLETTER